"Rolnicy. Podlasie" - Gienek miga się od pracy? Odpowiedział na zarzuty
W Plutyczach znów wiele się działo. Najnowszy odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" ujawnił, z jakiego powodu Gienek coraz to rzadziej pojawia się w pracy. - Do 70-tki dochodzi i refleks nie ten i rozum nie ten i ręce nie te - przyznał otwarcie Gienek.
15.03.2024 09:49
Bezsprzecznie, Gienek oraz Andrzej Onopiukowie uchodzą za najbardziej rozpoznawalnych rolników z regionu podlaskiego. Ich gospodarstwo położone jest w malowniczych Plutyczach. W zakres hodowli wchodzą krowy, konie, kaczki oraz kury. Gospodarstwo zajmuje obszar około 50 hektarów, na który składa się również niewielki las.
Popularność serialu "Rolnicy. Podlasie" nieustannie rośnie. Działalność rolników z Plutycz przyciąga wzrok widzów. W serialu rodzina rolników, ojciec i syn, tworzą niepowtarzalny tandem. Centralną postacią jest 68-letni Gienek, pełniący rolę uniwersalnego pracownika.
Gienek jest znany z tego, że pracy się nie boi, choć zauważalnie unika ciężkich zadań. Jego zięć oraz widzowie serialu zwrócili na to uwagę. - Zawsze się zjawiasz i nic nie robisz - podkreślił Piotrek. Na co szybka odpowiedź nie była potrzebna.
Przeczytaj więcej w dalszej części artykułu
Do 70-tki dochodzi i refleks nie ten i rozum nie ten i ręce nie te. Powiem ci robić trzeba. To zdrowszy będziesz, a usiądziesz sobie przy oknie i czekać kiedy kostucha przyjdzie? - stwierdził mężczyzna.
"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu
Serial "Rolnicy. Podlasie" jest emitowany w każdą niedzielę o godzinie 20:00, na antenie Fokus TV.
Co warto wiedzieć o tej produkcji? Podstawowe informacje.
Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - możemy przeczytać na stronie fokus.tv.